reklama na digitalall.pl     kontakt z redakcją portalu    mapa portalu
pozycja                                                                      pozycja
      Magazyn            Domeny i serwery           Oprogramowanie           Bezpieczeństwo           Marketing i biznes            Po godzinach       Śledź:  pozycja  pozycja
     Nowe serwerowe CPU. AMD zapowiada nową serię Opteronów →      Atak DDoS sparaliżował chińską sieć. Ruch internetowy w kraju zamarł →
 
 
to
 
bądź na bieżącopopularne

punkt Nowy Android 4.4 "KitKat"  →

punkt Na początku grudnia nowy Firefox →

nasz wybór

WYBÓR REDAKCJI PORTALU

AV-Comparatives przeprowadziło test antywirusów. Zwycięzcą jest pakiet Kaspersky 2013

kaspersky

Niezależne badania przeprowadzone przez AV-Comparatives dowodzą, że najskuteczniejszą aplikacją antywirusową dostępną na rynku jest Kaspersky Anti-Birus 2013 [...] →

Badania udowadniają, że na nasze skrzynki pocztowe co roku trafia coraz mniej niechcianych wiadomości

spam

Spada liczba niechcianych wiadomości jakie trafiają na skrzynki internautów na całym świecie. Dowodzą tego najnowsze raporty opublikowane przez [...] →
 

Eksperci: To potwierdzone. Cloud computing jest trendem przyszłości w rozwoju  IT

Domeny i serwery, Opublikowano dnia: 02-09-2013 | Krzysztof Liput

Fotografia na licencji CC z portalu flickr.com

« W grudniu nowy Android 4.4 "KitKat"                             Użytkownicy Skype'a potencjalnie zagrożeni »

to

Zdaniem ekspertów z branży IT, tzw. cloud computing będzie technologią rewolucyjną dla całej branży IT, procesów biznesowych, systemów komunikacji, przetwarzania informacji oraz komunikowania się w sieci. Dzięki nowoczesnym usługom jakim jest "chmura" wiele firm ma możliwość skorzystać z bardziej nowoczesnych rozwiązań programowych i sprzętowych niż jeszcze kilka lat temu.

cloud computing

Wschodzący trend. Cloud computing rośnie w siłę

Analitycy z branży wskazują jednocześnie, że rozwój technologii cloud computing jest narad dynamicznie rosnącym trendem, który będzie utrzymywał się jeszcze przez kolejne dziesięciolecia w branży IT. Warto zaznaczyć, że z informacji udzielonych przez firmę analityczną Experton, cały obszar klientów biznesowych korzystających z usług w ramach cloud computing to dziś około jest wyceniany na około 1,9 mld euro, a to o przeszło 70 % więcej niż jeszcze trzy lata temu.

CC doceniają już nie tylko klienci indywidualni, ale i małe, średnie i duże przedsiębiorstwa

Z informacji jakie napływają z zagranicznych mediów wynika, że chociaż cloud computing jest nadal prawdopodobnie najpopularniejszy w relacji biznes - odbiorca indywidualny, to teraz także firmy zaczynają doceniać tę technologię. Liczba urządzeń bazujących na technologiach dynamicznie rośnie, a zarządzanie danymi staje się podstawą dla każdego biznesu. CC zapewnia przy rym kompleksową infrastrukturę dostosowaną do indywidualnych oczekiwań przedsiębiorców.

Wirtualizacja procesów pozwala na dostosowywanie potrzeb sprzętowych do indywidualnego charakteru biznesu, a przy tym zapewnia wysoką stabilność, elastyczność oraz jest stosunkowo tańsze od tradycyjnych sposobów przechowywania, przetwarzania i zbierania informacji.

System reklamy Test,

to


Bądź na bieżąco z ostatnimi aktualnościami. Śledź nas na:  Na Facebooku  profil facebook  Przez RSS  kanał rss

to

Warto, abyś przeczytał również inne artykuły:

windowsandroidpirate bayskype

Nowy Windows 9? »              Android 4.4 »                       Przeglądarka TPB »              Skype zagrożony »

Czytaj również: ,

to


Dyskutowali w tym temacie: (liczba komentarzy tego tematu: czytelnicy 2)

Komentowanie tymczasowo wyłączone przez moderatora.

Czytelnik:
50-01 (dołączył: 11.06.2013)

gravatar logoCloud computing jest rzeczywiście technologią przełomową, ale nadal niedostosowaną do rzeczywistych potrzeb użytkowników. Poza tym te wszystkie dane ze względu na ciągłe podłączenie do sieci są narażone na ataki hakerów, co doskonale ilustrują ostatnie problemy zagranicznych producentów gier komputerowych etc.Czytelnik:
Dreamer (dołączył: 11.06.2013)

gravatar logoCC jest przyszłością - prawda jest taka, że dane, które przechowujemy na tradycyjnych komputerach PC też nie są bezpieczne, bo zwykły antywirus nie pomoże na nawet podstawowe zagrożenia. Mam nadzieję, że IT szybciej doceni cloud computing i technologia będzie rozwijała się szybciej niż tego oczekiwaliśmy.


 
MAGAZYN | DOMENY I SERWERY | OPROGRAMOWANIE | BEZPIECZEŃSTWO | MARKETING I BIZNES | PO GODZINACH

networkmag

Wszystkie prawa autorskie zastrzeżone
digitalall.pl | copyright © 2013

reklama na stronie | kontakt z redakcją | mapa portalu