reklama na digitalall.pl     kontakt z redakcją portalu    mapa portalu
pozycja                                                                      pozycja
      Magazyn            Domeny i serwery           Oprogramowanie           Bezpieczeństwo           Marketing i biznes            Po godzinach       Śledź:  pozycja  pozycja
     Nowe serwerowe CPU. AMD zapowiada nową serię Opteronów →      Atak DDoS sparaliżował chińską sieć. Ruch internetowy w kraju zamarł →
 
 
to
 
bądź na bieżącopopularne

punkt Nowy Android 4.4 "KitKat"  →

punkt Na początku grudnia nowy Firefox →

nasz wybór

WYBÓR REDAKCJI PORTALU

AV-Comparatives przeprowadziło test antywirusów. Zwycięzcą jest pakiet Kaspersky 2013

kaspersky

Niezależne badania przeprowadzone przez AV-Comparatives dowodzą, że najskuteczniejszą aplikacją antywirusową dostępną na rynku jest Kaspersky Anti-Birus 2013 [...] →

Badania udowadniają, że na nasze skrzynki pocztowe co roku trafia coraz mniej niechcianych wiadomości

spam

Spada liczba niechcianych wiadomości jakie trafiają na skrzynki internautów na całym świecie. Dowodzą tego najnowsze raporty opublikowane przez [...] →
 

Podczas tegorocznych targów IFA 2013 Sony zaprezentuje model Xperia Z1

Domeny i serwery, Opublikowano dnia: 22-08-2013 | Krzysztof Liput

Fotografia na licencji CC z portalu flickr.com

« W grudniu nowy Android 4.4 "KitKat"                             Użytkownicy Skype'a potencjalnie zagrożeni »

to

Sony niebawem oficjalnie zaprezentuje model swojego flagowego smartfona jakim jest Xperia Z1. Konstrukcja ma być odpowiedzią na rosnące zainteresowanie najdroższych modeli Apple oraz Asmsunga. Eksperci podkreślają, że Z1 ma realne szanse na wyprzedzenie konkurencji, m.in. dzięki 20-pikselowemy aparatowi.

xperia z1

Z1 celuje we flagowe produkty Apple i Samsunga. Szykuje się konkurencja dla iPhone'a oraz Galaxy

Wiadomo już, że Sony Xperia Z1 ma otrzymać wydajny, 4-rdzeniowy procesor o taktowaniu na poziomie 2,3 GHz, 16 GB pamięci na pliki, 2 GB pamięci operacyjnej RAM oraz odpowiednio pojemna baterię - 3000 mAh. Tak skrojona specyfikacja techniczna pozwala postawić model Z1 obok flagowych przedstawicieli GTC, Samsunga czy Apple.

Xperia Z1 nie zaskakuje pod względem stylistyki, ale wizualnie nie odbiega od produktów ze swojego segmentu. Konstrukcja wyróżnia się aluminiową ramą wokół obudowy, która jednocześnie pełni formę anteny, a z zapewnień producenta wynika, że sam projekt Z1 ma być znacznie bardziej wytrzymały od swoich starszych braci.

Przypomnijmy, że w poprzednich modelach Xperia, użytkownicy narzekali na dość słabe wyświetlacze. Teraz otrzymają 5-calowy ekran o rozdzielczości FullHD 1080p zapewniający lepsze odwzorowanie kolorów, większy kontrast oraz jasność. Chociaż model nie został oficjalnie zaprezentowany, to w sieci krążą fotografie, które pozwalają stwierdzić, że Xperia Z1 będzie zapewniała równie dobrą jakość obrazu jak flagowy Galaxy S4 z ekranem AMOLED. Wiadomo też, że Sony Xperia Z1 ma być odporny na zalanie.

Sony zdecydowało się na wyposażenie modelu w system Android w wersji 4.2.2, ale niebawem ma pojawić się pakiet aktualizacyjny do 4.4 KitKat. Warto zaznaczyć, że model będzie wyróżniał się spośród konkurencji 20-megapikselową matrycą oraz dołączanym obiektywem Sony G Lens, co jest nowością jeśli chodzi o rynek smarfonów.

Cena za Xerię Z1 nie jest na razie znana. Model ma trafić do sprzedaży w końcu września - w pierwszej kolejności producent udostępni model rynkowi niemieckiemu, brytyjskiemu, amerykańskiemu i francuskiemu.

to


Bądź na bieżąco z ostatnimi aktualnościami. Śledź nas na:  Na Facebooku  profil facebook  Przez RSS  kanał rss

to

Warto, abyś przeczytał również inne artykuły:

windowsandroidpirate bayskype

Nowy Windows 9? »              Android 4.4 »                       Przeglądarka TPB »              Skype zagrożony »

Czytaj również: System reklamy Test,

to


Dyskutowali w tym temacie: (liczba komentarzy tego tematu: czytelnicy 2)

Komentowanie tymczasowo wyłączone przez moderatora.

Czytelnik:
Piotrek W (dołączył: 11.06.2013)

gravatar logoTrzeba przyznać jednogłośnie, że Z1 robi naprawdę dobre wrażenie. Chyba dobrze się stało, że Sony zrezygnowało ze współpracy z Ericssonem pod jedną marką. Kolejne modele prezentują się znakomicie, mają lepsze o konkurencji wyświetlacze i aparaty dorównujące popularnym kompaktom.Czytelnik: Micron92 (dołączył: 11.06.2013)

gravatar logoMi się podoba, ale jeśli mam się przyczepić, to zrobiłbym coś stanowczo z tymi przyciskami na ekranie, w końcu pod jest odpowiednio dożo miejsca na wrzucenie pełnowymiarowych. Tak czy inaczej bardzo na +. Szkoda tylko, że cenowo Z1 będzie poza moim zasięgiem.


 
MAGAZYN | DOMENY I SERWERY | OPROGRAMOWANIE | BEZPIECZEŃSTWO | MARKETING I BIZNES | PO GODZINACH

networkmag

Wszystkie prawa autorskie zastrzeżone
digitalall.pl | copyright © 2013

reklama na stronie | kontakt z redakcją | mapa portalu